LIGHTING / Floor lamps / Floor lamp 12257224
nr 1225 7224
FLOOR LAMP
"Skarabé", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft. Vitlackerad metall med ställbara reflektorspeglar. Height: 122 cm, wear.
"Skarabé", Ateljé Lyktan, Åhus, 1900-talets andra hälft. Vitlackerad metall med ställbara reflektorspeglar. Höjd: 122 cm
Condition: slitage
600
SEK 150
Monday December 17 2018
at 20:59:45
16/12 19:54:48
100 kr
17/12 20:54:45